SSS (Sıkça Sorulan Sorular)


**Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Asansörlü Taşımacılık Tam Olarak Nasıl Oluyor ?

Asansörlü Taşımacılık ev,fabrika,ofis ve diğer her türlü konuda kullanmış olduğumuz bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde siz müşterilerimizin eşyalarının hedef yere taşınırken oluşabililecek hasarı (kırık,çizik) en aza indirmektir. Kaçıncı kat olursa olsun Asansörlü Taşımacılık ile eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Eşyaların Taşınma Süreci Nasıl Oluyor ?

Eşyalarınız başlangıç noktasından alınırken en başta herhangi bir hasara neden olmamasına karşın koruyucu malzemeler ile sarılarak güvenli hale geldikten sonra firmamıza ait araçlara yüklenerek hedef noktaya ulaştırılıyor.

Eşyalarda Herhangi Bir Hasar Oluşması Durumunda Ne Yapıyorsunuz ?

Eşyalarınıza gelebilecek hasarı en aza indirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ama bazı istem dışı olaylar meydana gelebiliyor. En başta sizlerle konuşarak eşyalarınızı bir Koruma Sigortasına tabi tutuyoruz. Bu sayede herhangi bir hasar,zarar durumunda bu sigorta sayesinde zararınız karşılanmış oluyor. (Sigorta isteğe bağlı olarak oluşturulmaktadır.)

Randevu Süreci Nasıl İşliyor ?

Bizlere Online,Telefon,Mail yolu ile ulaşabilir ve Randevu oluşturabilirsiniz. İsterseniz ofisimize gelerek orada da yetkili arkadaşlarımız ile Randevu oluşturabilirsiniz. Size en uygun zamana göre bir ekip yönlendirilmektedir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılıyor ?

Evden Eve ailesi olarak en büyük amacımız uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir. Ücretlendirme genel olarak Sigorta,Kullanılacak Malzeme,Eşyaların Fazlalığı gibi durumlarda değişiklik gösterebilir.