Asansörlü Taşımcılık

Evden Eve Nakliyat sektöründe İstanbul merkezli çalışan Evden Eve, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Şehir içi Evden Eve Taşımacılık ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmeti gibi evden eve nakliyat ile ilgili ihtiyacınız olan tüm ihtaçlarınıza cevap verecek şekilde hizmet vermektedir.
Ofis Taşımacılığı
Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Evden Eve ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin. Kolay Evdeneve, evden eve nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis-büro-fabrika-banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.
Evden Eve firması nakliyatı ofis büro fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.
Evden Eve Ofis işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.
Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü isimlendirirve ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir. Taşınma sırasında Evden Eve nakliyat araçlarında 50.000tl Evden Eve nakliyat sigortası, Anadolu sigorta ve Evden Eve nakliyat güvencesindedir.
Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.
Evden Eve nakliyat firmamızın Evden Eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
Türkiye ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi Kolay Evden Eve nakliye ücreti öğrenebilirsiniz.
Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra Türkiye şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.
Evden Eve nakliyat hizmetlerimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Yorum Bırak

Lütfen (*) ile işaretli alanları doldurunuz. *